Remax RPP-18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet Remax RPP-18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet Remax RPP-18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet Remax RPP-18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet Remax RPP-18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet

Remax RPP-18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet

₺310.37 ₺161.38
Stokta var
c6846

tip: Acil / Taşınabilir
Kalite Belgelendirme: CE
pil Türü: Li-polimer Pil
Remax Modeli: power box
Marka Adı: Remax
Çıkış: 5 V/2.1A
yönetiliyor lamba aydınlatma: Hayır
Pil Kapasitesi ( mAh ): 10001-15000 mAh
ağırlık: 300g
destekler güneş enerjisi: Hayır
giriş arayüzü: Micro USB
Destek Hızlı Şarj Teknolojisi: Hiçbir
çıkış arayüzü: çift usb
boyut: 160mm*95mm*23mm
Quality Certification: CCC


  • Remax RPP-18 20000 mAh Güç Bankası Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Pad Tablet
    Shenzhen REMAX Co, Ltd 2008 yılında kurulmuş. Remax Marka pazarlama merkezi olduğunu. bizim headquater Shenzhen bulunan, yeni & modern şehir çin'de. bu bir ulaşmıştır ki 5A modernize ofis dekorasyon standart, içeren bir temiz ve düzenli çalışma alanı, sergi odası, depo ve lojistik destekleyen. Remax Hong Kong Rafine alt-marka olduğunu Sanayi Grubu. fikri genç, tutku, moda ve mutluluk genç nesil arasında popüler marka yapar. Remax hayat tadını ve moda kavramını ürünleri sunmak, gibi farklı kategoriler dahil Koruma, enerji, ses, moda Çanta, ürünler vb. Remax ürünleri tasarım pratiklik birleştirir ve yaratıcılık. bizim tasarımcıların moda duygusu ile gelip bize tahrik vardır farklı türde ve şık ürünleri. şimdiye kadar, fazla 700 serisi, 2000 türleri ürünleri geliştirilmiştir. Remax tüketicilerin tanıma kazandı vardır ve onun zengin ürün hatları ile müşterilerine ve ürünlerin kalitesi. küresel, Remax kurmuştur istikrarlı bağlantı ile büyük miktarlarda online tüccarlar, toptancılar ve perakendeciler. Çin'de, 50 Remax seçkin mağazalarda daha vardır, 10 şubeler ve üzerinde 400 resmi satıcılar. bu arada, Remax da felsefe uluslararası bir businness benimser, yurtdışı pazar genişletmek için hedefleyen. bu aşamada, Remax ürünleri zaten fazla 100 ülkede satılan iyi olmuştur. Dubai anda ofisleri kurmak vardır, kore, tayland ve Suudi Arabistan, fazla 300 ile yurtdışı satıcılar. Remax onun küreselleşme yolculuk üzerinde yeni bir sayfa ulaşmıştır. Remax yeni teknolojisi için her zaman seek, pratik kaliteli ürünler üretmek için amaçlayan ve trendy tasarımlar. Look foward eğlence için Remax olduğunu getiriyor eğer!

    Etiketler: Ucuz Remax RPP 18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet, Yüksek Kalite Remax RPP-18 10000 mAh Güç Banka Çift USB Harici Pil Paketi Lityum Polimer Yedek Güç Bankası Cep Telefonu Ped Tablet, Çin Güç Bankası Tedarikçiler.

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler