2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti-hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular 2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti-hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular 2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti-hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular 2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti-hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular 2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti-hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular

2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti-hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular

₺630.08
Stokta var
c28397

renk: Micro for android, Lightning for apple, Type C, Mix Up pls remark
boyut: 160*93*30mm
parolası klavye: Hayır
video arabirimi: Hayır
kurma tipi: Fr uzaktan- denetleyici
Model Numarası: CJ60
ekran: Hayır
iletişim arayüzü: Kablosuz
güç: 5.5V8A
çıkış numarası: Continuous alarm
Marka Adı: MOFULONGSTAND
alarm tipi: alarm


 • benim mağaza hoşgeldiniz, destekleyici için bize çok takdir. size hizmet için elimizden geleni yapacağız. gerektiğinde, ben buradayım.
  genel bakış
  ne olduğunu " 6-port güvenlik ekran sistemi "
  Güvenlik sistemi mobil smartphone için tasarlanmış, tablet cihazlar ve aksesuarları. It fonksiyonları gibi bir anti-hırsızlık kilit ve ayrıca bir pil şarj.
  bir 6-port ana konak güç kaynağına bağlayın. 6 adet telefon şarj ve alarm kablosu bağlamak 6 adet
  telefon. şarj ve güvenlik sağlamak. 6 adet akrilik tutucu destek telefon.
  uzaktan kumanda durdur alarm. Bulti-in pil alarm zaman devam güç blackout sağlamak. nerede kullanılır? bu güvenlik sistemi kurulumu daha özgürce müşteriler deneyim izin senin ürünler sadece sergide mağazada ürünlerin aynı zamanda. ne işlevi? ürün sağlamak çok liman güvenlik sistemi max aynı anda 6 cihazı şarj bağlamak için, ve elverişli uzaktan kumanda hırsız alarm kontrol izin uzun bir mesafeden (10 Metre) uzaktan kumanda için mian konak 1 1 maç için olduğunu. onunla herhangi bir diğer uzaktan cant çalışma.

  Etiketler: Ucuz 2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular, Yüksek Kalite 2 adet/grup 6 limanlar Android iOS Cep Telefonu Güvenlik Alarm Sistemi Cep Telefonu ile Perakende Mağaza Anti-hırsızlık Cihazı akrilik Tutucular, Çin Alarm Sistemi Kitleri Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler