1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC 1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC 1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC 1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC 1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC

1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC

₺79.03
Stokta var
c238

kullanım: Taşıtlar ve Uzaktan Kumanda Oyuncaklar
Araç Tipi için: helikopterler
Marka Adı: leaco
Dört tekerlekten Sürücü Özellikler: montaj
aracı Malzemeleri: Meclis Kategori
Teknik parametreler: Değer 2
malzeme: Kompozit Malzeme
Model Numarası: LCESC001
RC Parçaları & Aksesuarları: ESC
Yedek parçalar / Aksesuarlar Yükseltme: ESC
Uzaktan Kumanda Çevre Birimleri / Cihazlar: ESC


 • yeni Sürüm ile 1800 uf kap üzerinde kurulu
  BLHeli_32 üçüncü nesil BLHeli kodu olduğunu, aşağıdaki baz BLHeli ve BLHeli_S.
  BLHeli_32 bir ARM 32bit MCU üzerinde çalışır, başlangıçta 48 MHz hızında çalışan Cortex-M0 bir o olacak, ama MCUs vardır orada çok daha hızlı çalıştırabilirsiniz.
  böylece artan MCU hız yapmak ne olabilir?
  her şeyden önce, düşük gecikme ile giriş sinyalleri çalıştırabilirsiniz anda hızlı oranları.
  en az kadar Dshot Dshot1200, ve en az 32 kHz kadar hızlarda şimdi desteklenen olduğunu.
  İkincisi fazla ambalaj işlevsellik sağlar.
  -programlanabilir pwm frekans gibi, kadar 48 kHz, bu motorlar bile pürüzsüz çalıştırabilirsiniz, ve ayrıca küçük hareketli sağlar ama potansiyel rahatsız hörgüçlü içinde gaz tepkisi. tüm Ekh var bu darbelere, BLHeli_32 ile onlar şimdi taşınacak rpm aralığı, sistem bir yere onlara düşük hassasiyet vardır.
  -otomatik zamanlama gibi. eğer seçmek için hangi seçeneği değildir max güç sonra konum. ama en verimli istiyorsanız desync karşı çok iyi sağlamlık ile çalışan, mükemmel bir seçimdir.
  -gerilim ve akım sınırlayıcı gibi. hangi kod uygulanan olduğunu, ve bazı Ekh üzerinde desteklenecektir. gerilim sınırlayıcı sabit kanat el sanatları için arzu edilir. ve başarısızlık ESC karşı akım sınırlayıcı koruma ekler.
  -programlanabilir fren dur üzerinde kuvvet gibi. sabit kanatlı sahne frenleme kontrolü sağlar.
  -geliştirilmiş yön değişikliği gibi çift yönlü modu.
  -daha gibi gelecekte gelmek. gibi kurulum gelen FC Dshot komutları kullanarak. telemetri gibi işlevsellik. performans ve işlevsellik büyümek için oda var.
  özellikleri: Akım sensörü inşa On-Board RGB LED (HIÇBIR KARıŞıK Renk, sadece R veya G veya B) 2-6 s LIPO girişi 35A tasarlanmış 15*30mm
  paket dahil.: 1 x Wraith32 ESC

  Etiketler: Ucuz 1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC, Yüksek Kalite 1 parça LEACO Flash32 V2 32bit BLHELI Profesyonel Oyuncu Ve RC Helikopter Quadcopter Multirotors Için ESC, Çin Parça ve Aksesuar Tedarikçiler.

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler